Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

İstanbul Çatı Ustası

İstanbul çatı tadilat tamirat firması olarak hizmet sunmaktayız. Firmamız pek çok alanda hizmet vermekte olup, yapmış olduğu işlerin, çalışmaların, projelerin başarısı, kalitesi, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlere borçludur. Firmamız niteliğini, önceliklerinden olan müşteri memnuniyetiyle ispatlamıştır. Sektöründe öncü pek çok referansa verilen hizmetler, çatı tadilat tamirat uygulamalarındada yeni tasarımlar oluşturarak daima güncele ayak uydurup, yeni işler üretmektedir.Türkiye geneline tüm il ve ilçelerine hizmet veriliyor, geniş kadrosuyla isteklere kısa bir süre içinde en ideal fiyat teklifleri sunarak çalışmalarını tamamlamaktadır.

İstanbul’da Çatı Ustası denilince akla gelen ilk firmalardan olmamız tesadüf değil kalitemizin ve farkımızın göstergesidir.

Vizyonumuz

İstanbul Çatı Ustam olarak; kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık.

Taahhüt edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmak, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir. Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunarak, kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

ERİŞİLEBİLİR FİYAT

Ücretlerimiz, müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması ve kaliteli iş uygun fiyat ilkelerine odaklıdır.

SAĞLAM İŞÇİLİK

İşlerimizi belirtilen estetik ve kalitede siz müşterilerimize sunmadan teslim etmiyoruz.

İstanbul Çatı Ustası; Çatı yapımında uzmanlaşmış, Eğitim almış, Uygulama ve Mevzuat hakkında bilgi sahibi olanlar (İstanbul Çatı ustası) kalfa olarak adlandırılır. Çatının Kullanıldığı Yerler ülkemizde Fabrika Çatısı, Bina Çatısı, Apatman Çatısı, Ev Çatısı, Okul, Hastane, Villa Çatısı, Teras Üzeri Kapama, işyeri, Ofis, Daire, Bahçe, İnşaat Çatisi, Balkon Üstü Kapatma gibi alanlarda genel itibari ile çatı uygulanmaktadır. İstanbul çatı ustası
Bir binanın ust kısmını kaplayan, Isı, güneş Işınları, rüzgar, Kar, yağmur, tolu gibi hava koşullarına karşı bina ve bina içeriğini koruyan uygulamalara çatı denir. Çatı fonksiyonları, mimari tasarım, inşaat, mevcut çatı kaplama malzemeleri, ve uygulama yönetimlerin mevzuatına göre değişiklik gösterebilir. Çatı çeşitleri; Beşik çatı, Kule çatı, Sundurma çatı, Mansard çatı, Kırma çatı, Şet çatı, Fenerliçatı, ve Kombine çatı gibi 8 ayrı çatı çeşiti mevcuttur. İstanbul çatı ustası
Ülkemizde Fabrika Çatısı, Bina Çatısı, Apatman Çatısı, Ev Çatısı, Okul, Hastane, Villa Çatısı, Teras Üzeri Kapama, işyeri, Ofis, Daire, Bahçe, İnşaat Çatisi, Balkon Üstü Kapatma gibi alanlarda genel itibari ile çatı uygulanmaktadır. İstanbul çatı ustası
İstanbul Çatı Ustası Ekibi olarak çatı sektörüde sizin hiç bir biçimde sorun yaşamadan, Çatınızı sistemli düzenli bir biçimde itinayla uyguladığımız en iyi yöntemler sunabilmekteyiz. Sizlere çatı piyasasında var olan standartların üstünde bir çatı imalatı olanağı sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti merkezli çalışan ekibimiz İstanbul tüm ilçelerine ekonomik güvenli garantili çatı işleri hizmeti sunmaktadır. İstanbul çatı ustası
Evet Şehir dışına ekibimiz ve servisimiz vardır.
istenilen model ve renk yapılabiliyor ekibimiz alanında uzman personeler tarafından yapılmaktadır.
İSTANBUL ÇATI USTASI SIKÇA SORULAN SORULAR?

Aradığınız şeyi tam olarak bulamıyor musunuz? Bugün bize ulaşın, sizi arayarak sorunuza cevap bulalım.

  • Yılın her mevsimine dayanıklı olan baskı beton; yağmur, kar, aşırı sıcak veya soğuk havalara tam dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Temel olarak kullanılan Malzemeler, dayanıklılık testinden geçip, kalite standartlarına ulaştıktan sonra uygulama yapılabilmektedir. Her Malzeme, KGS (Kalite Güvence Sistemi) tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup, müşterilerimize Garanti vermekteyiz.
  • Uygulamanın yapılacağı yerin boyutu ve iklim şartlarına bağlı en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.
Telefon No

0(541) 415 4452

E-mail Adres

selpak.dee@gmail.com

Adres

Merkez, Mayavera Evleri 5AB, 34782 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye

Lokasyon

İLETİŞİM FORMU

HAYALİNİZİ YAPMAYA HAZIRIZ! PROJENİZ HAKKINDA BİZE DAHA FAZLA BİLGİ VERİN

Hayalini Kurduğunuz Projelrinizi Profesyonel Ekibimiz İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz.